در دهه اخير جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه اي نو و فراگير بود . اين رسانه نو مجموعه سايت هائي بودند كه به مدد شبكه گسترده اينترنت شروع به فعاليت نموده و به سرعت جايگاه خود را در ميان رسانه هائي همچون تلويزيون، روزنامه ،مجلات و... پيدا كرده و روز به روز سهم بيشتري را در اين ميان به خود اختصاص مي دهند . رسانه اينترنتي نسبت به ساير رسانه ها داراي مزاياي گوناگوني هست ولي مهمترين اين مزايا دو طرفه بودن آن مي باشد. در رسانه هائي همچون تلويزيون و روزنامه اطلاعات بصورت يكطرفه به مخاطب عرضه مي شود و هيچ گونه بازخوردي از آمار مخاطبين و يا نظرات ايشان وجود ندارد ، حال آنكه در اينترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار مي گردد. حضور فعالان بخش توليد و بازرگاني در اينگونه سايتها نيز امروزه از اهميت بسزائي برخوردار شده ، چرا كه امكانات خاص اينترنت بعلاوه ساير خواص ديگر رسانه ها موجب گرديده است تا تبليغات و يا هرگونه حضور در اينترنت تاثير گذاري فوق العاده اي براي شركتها در برداشته باشد. سايت ایکسفو بعنوان يكي از پر بيننده ترين سايتهاي فارسي بمدد افزايش ترافيك روزانه خود، بعنوان يك رسانه اينترنتي موفق و روبه رشد مطرح مي باشد. از جمله مزاياي تبليغ در ایکسفو هزينه پائين آن است كه بطور مطلق نسبت به ساير رسانه ها در سطح پائين تري قرارداشته و هم به لحاظ ترافيك سايت ، به ازاء هر بيننده بسيار مقرون به صرفه مي باشد.

مکان تبلیغات

  • صفحه ورودی سایت در ابعاد 240* 120  A-

  • در وبلاگها در ابعاد 240*120 پیکسل (به زودی) B-

  • در کنترل پنل کاربری در ابعاد 468*68 C-

  • در قسمت ارسال نظرات در ابعاد 468*68 D-

 

هزینه تبلیغات  

 

جدول قیمت نمایش آگهی بر اساس تعداد روز در صفحات وبلاگها
شناسه

تبلیغ

در صد نمایش

%

مدت نمایش

(روز)

هزینه

(تومان)

A 100 15 6,000
A 100 30 10,000
B - 15 -
B - 30 -
C - 15 -
C - 30 -
D - 15 -
D - 30 -

تماس با ما

جهت تماس با ما برای تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

ads@xfo.ir


 
 

قوانین

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در ایکسفو باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت ایکسفو هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

قبل ار انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آکهی دهنده خواهد بود.